Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Voľby do NR SR 30.9.2023

Vážení občania,

do Vašich poštových schránok Vám boli doručené oznámenia o čase a mieste konania volieb do Národnej rady Slovenskej republiky, ktoré sa budú konať v sobotu 30. septembra 2023 v čase od 7:00 do 22:00 hod.

Upozorňujeme občanov, že v našej obci sú utvorené dva volebné okrsky. Volebné miestnosti pre obidva okrsky sa budú nachádzať v budove obecného úradu na prízemí vľavo.

K občanom, ktorí sa zo závažných, najmä zdravotných dôvodov nemôžu dostaviť do volebnej miestnosti, bude vyslaná prenosná volebná schránka. Túto skutočnosť môžete nahlasovať do piatka 29. septembra do 11:00 hodiny na telef. číslo: 0918 469 680, alebo v deň konania volieb rodinný príslušník zapisovateľke príslušného volebného okrsku.