Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Testovanie občanov na ochorenie COVID-19

Pretestovanie občanov obce Láb antigénovými testami na ochorenie COVID-19 sa uskutoční v sobotu 30. januára 2021 od 8:00 do 20:00 h. Odberné miesto v našej obci sa bude nachádzať v budove Obecného úradu Láb na Hlavnej ulici 503/9 v priestoroch, kde sa konalo aj celoplošné testovanie. Hlavný vchod bude zo zadnej strany budovy.

Pred samotným testovaním je nutné sa elektronicky zaregistrovať cez aplikáciu. V registračnom systéme si môžete vybrať vhodný voľný termín  a čas testovania.  

 Prosíme občanov, aby rezerváciu nevykonávali duplicitne. Rezerváciu treba vykonať samostatne za každého občana zvlášť.

Ak Vám nepríde potvrdzujúci e-mail o vykonaní rezervácie, môžete si ju preveriť telefonicky na čísle 034/7790333.

Otestovaní budú len zaregistrovaní občania. Prioritne by sa mali dať otestovať občania, ktorí dochádzajú do zamestnania. Kapacity nám umožnia testovať občanov, ktorí v obci trvalo alebo prechodne žijú.

Pre registráciu a zarezervovanie termínu kliknite na tlačidlo Rezervovať.

                                REZERVOVAŤ

 V prípade, ak nemáte možnosť zaregistrovania sa, registráciu je možné vykonať aj na základe telefonickej objednávky od štvrtka 28.1.2021 od 9:00 do 12:00 h. a od 13:00 do 15:00 h. a v piatok od 9:00 do 12:00 h. na obecný úrad Láb, p. Mária Lisá, t. č. 034/77 90 333.

PROSÍME O STRIKTNÉ DODRŽANIE PRIRADENÉHO TERMÍNU A ČASU.

Obecný úrad robí maximum pre to, aby pomohol štátu v celoplošnom skríningu. Tento systém má ochrániť zdravie testovaných občanov a predísť zhromažďovaniu sa občanov v dôsledku čakania na test.   

Na odbernom mieste sa, prosím, riaďte pokynmi personálu

Príspevok bol presunutý do archívu
31.01.2021