ÚPSVR Malacky hľadá sociálnych pracovníkov

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky hľadá vhodných uchádzačov na obsadenie voľných štátnozamestnaneckých miest v dočasnej štátnej službe (zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky):

Uchádzači na pozíciu „sociálny pracovník“ (samostatný radca) musia mať ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore sociálna práca a ochotu a osobnostné predpoklady pracovať v štátnej službe na oddelení sociálnoprávnej ochrany a sociálnej kurately.

Odmeňovanie je v súlade s nariadením č. 389/2018 Z.z. od 756,50 € brutto – základná platová tarifa.

Možnosť prihlásiť sa do výberového konania je do 26.02.2020.

Kompletné informácie o voľných štátnozamestnaneckých miestach aj s informáciami o požadovaných predpokladoch a požiadavkách na uchádzača, ako aj informácie o spôsobe ako sa prihlásiť do výberového konania Vám poskytne osobný úrad ÚPSVR Malacky, Mgr. Chabadová na dagmar.chabadova@upsvr.gov.sk, 034/24 44 120.

Dátum vyvesenia: 19.02.2020 | Dátum zvesenia: 27.02.2020