Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Pretestovanie občanov obce Láb – AG

Pretestovanie občanov obce Láb antigénovými testami na ochorenie COVID-19 sa uskutoční v sobotu 6. februára od 8:00 hod. Odberné miesto v našej obci sa bude nachádzať v budove Obecného úradu Láb na Hlavnej ulici 503/9 v priestoroch, kde sa konali aj predchádzajúce testovania. Hlavný vchod bude zo zadnej strany budovy.

Pred samotným testovaním je nutné sa elektronicky zaregistrovať cez aplikáciu. 

V registračnom systéme si môžete vybrať vhodný voľný čas testovania.  

Prosíme občanov, aby rezerváciu nevykonávali duplicitne. Rezerváciu treba vykonať samostatne za každého občana zvlášť.

Ak Vám nepríde potvrdzujúci e-mail o vykonaní rezervácie, môžete si ju preveriť telefonicky na čísle 034/7790333.

Otestovaní budú len zaregistrovaní občania. Testovanie je určené hlavne pre rodičov a zamestnancov škôl a školských zariadení a pre občanov, ktorí dochádzajú do zamestnania (charakter práce im neumožňuje vykonávať home office).

Pre registráciu a zarezervovanie termínu kliknite na tlačidlo Rezervovať.

KAPACITA REZERVAČNÉHO SYSTÉMU BOLA NAPLNENÁ!

                                REZERVOVAŤ

 V prípade, ak nemáte možnosť zaregistrovania sa, registráciu je možné vykonať aj na základe telefonickej objednávky od štvrtka 4.2.2021 od 10:00 do 12:00 h. a od 13:00 do 15:00 h. a v piatok od 9:00 do 12:00 h. na obecný úrad Láb, p. Mária Lisá, t. č. 034/77 90 333.

PROSÍME O STRIKTNÉ DODRŽANIE PRIRADENÉHO TERMÍNU A ČASU.

Obecný úrad robí maximum pre to, aby pomohol štátu v celoplošnom skríningu. Tento systém má ochrániť zdravie testovaných občanov a predísť zhromažďovaniu sa občanov v dôsledku čakania na test.   

Na odbernom mieste sa, prosím, riaďte pokynmi personálu.