Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Oznam starostu o testovaní

Vážení spoluobčania,

vzhľadom k tomu, že sa situácia v potrebe preukazovania sa 7-dňového testu stále nezmenila, a aj uplynulú sobotu (24.4.2021) sa testovania zúčastnilo 752 obyvateľov našej obce, som sa rozhodol, že aj na ďalšiu sobotu (1.5.2021) otvoríme už zajtra možnosť objednať sa na testovanie. Postup rezervácie bude znovu ten istý ako minulý týždeň. Rezervačný systém sprístupníme najprv v čase od 8:00 do 12:00 hod. a v prípade záujmu, t.j. termíny sa obsadia, sprístupníme poobedné termíny.

V prípade, že by sa niečo zmenilo v stratégii testovania, teda že by štát povedal, že netreba, testovanie bude zrušené, o čom vás budeme veľmi radi informovať.

S pozdravom
Marián Moravčík, Váš starosta