Vstupenky na ples a Lábsky Majáles v predaji

Vážení spoluobčania,

starosta obce Láb Vás pozýva na 5. reprezentačný ples obce Láb, ktorý sa uskutoční 16. februára 2019 v areáli Základnej školy. Vystúpia na ňom hudobní hostia skupina Funkiez a Igor Kmeťo so svojim Kmeťobandom. Okrem hudobného programu na Vás čakajú aj bohaté ceny v tradičnej tombole. Cena lístka, ktorá zahrňuje večeru a pol litra vína na osobu je 35 Eur. Lístky budú v predaji na obecnom úrade od stredy 19. decembra 2018.

Zároveň Vás pozývame na Lábsky Majáles, ktorý sa uskutoční 27. apríla 2019 na futbalovom štadióne v Lábe. Hlavný hudobný program vyplnia skupiny Desmod, Polemic, Inekafe a ďalší. Okrem bohatého programu na Vás čakajú aj rôzne prekvapenia. Lístky pre obyvateľov Lábu sú už tradične zľavnené na 8,- Eur za kus a môžete si ich zakúpiť na obecnom úrade v Lábe už dnes a spraviť druhému radosť pod vianočným stromčekom.

Dátum vyvesenia: 18.12.2018 | Dátum zvesenia: 31.12.2018