Ponuka práce NAFTA, a.s., Bratislava

NAFTA, a.s., Bratislava ponúka pracovnú príležitosť na profesii sústružník.
Hlavnou náplňou práce je najmä:
 Vykonávanie zložitejších prác na sústruhu a strojoch na trieskové obrábanie kovov
 Samostatné nastavovanie parametrov stroja
 Príprava a ostrenie nástrojov a náradia
 Vykonávanie opráv závitov, vystreďovanie, zarovnanie čela prírub, frézovanie drážok

Miestom výkonu práce je Plavecký Štvrtok.
Termín nástupu dohodou.

Pre uchádzačov ponúkame zaujímavé benefity. Medzi najdôležitejšie patrí:
 Motivujúce finančné ohodnotenie
 Systém zamestnaneckých výhod a benefitov, okrem iného:
-príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, dopravu do zamestnania, regeneráciu pracovnej sily, príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti
-stravovanie formou jedálnych kupónov
-sociálne výpomoci
-zamestnanecké pôžičky
-príspevky na materské škôlky/školy
-platené dni voľna pri chorobe
-zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov

Hľadáme kolegu sústružníka, pre ktorého budú výzvou rôzne technické zadania a ktorý vhodne doplní náš dobre fungujúci tím. Vybraný kandidát získa prácu v stabilnej spoločnosti so strategickým významom v oblasti energetiky.

Hľadáme flexibilného, samostatného a komunikatívneho uchádzača so stredným odborným vzdelaním technického smeru, zameranie strojárstvo, s vodičským oprávnením skupina B.

V prípade, ak Vás ponuka zaujala a chcete sa stať Naftárom, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru s profesijným životopisom zašlite e-mailom na adresu kariera@nafta.sk alebo na adresu NAFTA a.s., oddelenie ĽZ, Plavecký Štvrtok 900.

Dátum vyvesenia: 29.01.2018 | Dátum zvesenia: 11.02.2018