Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Oznam – testovanie, balíčky a respirátor

Vážení spoluobčania, najmä tí starší,

aj touto cestou chcem opäť apelovať na starších spoluobčanov, ktorí nepotrebujú k svojmu životu v súčasnom období potvrdenie o vykonaní testu, aby radšej zostali doma a ak nemajú podozrenie na ochorenie Covid-19, sa netestovali.

Naša obec bude tento víkend testovať už siedmykrát za sebou a z finančných prostriedkov, ktoré obec získala od štátu pri testovaní, som sa po porade s poslancami rozhodol zakúpiť pre obyvateľov Lábu starších ako 65 rokov vitamínový balíček a k nemu pre každého jedného občana staršieho ako 65 rokov aj 5 ks respirátorov FFP2. Balíčky spolu s respirátormi bude obec distribuovať postupne v najbližších dňoch.

S pozdravom a prianím pevného zdravia
Váš starosta, Marián Moravčík