Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Nová webová stránka obce

Od októbra 2021 dávame do prevádzky novú web-stránku obce Láb s novými funkcionalitami, ktoré umožnia komfortnejší prístup občanov k informáciám. Taktiež návštevníci stránok, ktorí nie sú miestni, nájdu na nej historické, turistické a iné informácie.

Autori sa po analýze snažili zachovať čo najviac toho pozitívneho, čo mala predchádzajúca verzia, napriek tomu nájdete pár položiek na nových miestach. Novinkou je o.i. lokalizácia obce na mape Slovenska dostupná na každej stránke v hlavičke, mapa umiestnení podnikateľských prevádzok – služieb a obchodov pre návštevníkov obce, ale i jej nových obyvateľov, prehľadnejšie stránky i menu s dobrou prístupnosťou k obsahu i na mobilných zariadeniach. Taktiež nájdete doplnených viacero informácií, ktoré vám uľahčia život (napr. Vylož smeti) a mnoho ďalších detailov. Nájdete na nej i obsah predchádzajúcich stránok – väčšina je v archíve.

Na rozdiel od predchádzajúcej zmeny v roku 2016 nie je nutné obnovovať svoje prihlasovacie údaje na odber noviniek o dianí v obci, ktoré vám budú chodiť pri zmenách na stránke do vašej e-mailovej schránky. V prípade, že ste sa ešte nezaregistrovali a chcete využiť túto službu, nájdete ju v ľavom bočnom paneli dolu.

Veríme, že sa vám bude stránka páčiť a budete ju radi používať.