Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

LÁBSKY MAJÁLES – presunutý termín

LÁBSKY MAJÁLES PRESUNUTÝ NA NOVÝ TERMÍN 22.5.2021

❌Priatelia, ako sme avizovali pred pár dňami, sme definitívne nútení akciu Lábsky Majáles 2020 presunúť na rok 2021❌

Rozmýšľali sme aj o termínoch v septembri, ale žiaľ, nenašli sme vhodný dátum, ktorý by vyhovoval tak, aby sa s týmto programom dalo vystúpiť… a hlavne – nikto nevie predpovedať dokedy tento stav potrvá. Mrzí nás to, pretože aj nás to stálo doposiaľ okrem iného vela síl a energie, ale veríme, že sme vás aspoň náhradným termínom a zachovaním rovnakého programu potešili ☺️

Ďakujeme aj IMT Smile, Kollárovcom, Inekafe, Sanchez Amsterdam, Graeme Markovi, ale aj zvukárom, pracovníkom, sponzorom a partnerom podujatia, že nám vyšli v ústrety a že sa nás podporia aj v máji 2021!

Vstupenky zostávajú samozrejme platné. Pokiaľ si myslíte, že by ste sa festivalu v novom termíne (22.5.2021) mohli zúčastniť, nechajte si prosím vstupenky a podporte aj nás v tomto neľahkom období. Vážime si vašu podporu a ďakujeme!!!

P.S.: Keď budeme zodpovední, veríme, že túto pliagu porazíme čo najskôr.
Všetko dobré a pevné nervy želáme aj iným festivalom, koncertom, divadlám a celkovo podujatiam aby to „rozdýchali“ a aby sa kultúra na Slovensku, ale aj na celom svete dala čo najskôr dokopy a postavila na nohy.

Ď A K U J E M E,   T E Š Í M E   S A   N A   L M 2 0 2 1
(Pokiaľ chcete vstupenky vrátiť, tak tí čo ste si kúpili lískty cez predpredaj.sk, kliknite na predpredaj.sk, kde máte postup na reklamáciu a peniaze Vám budú vrátené. Pokiaľ ste si kupovali lístky na Obecnom úrade v Lábe a chcete ich vrátiť, tak u p.Lisej Vám budú peniaze za lístky vrátené, no opakujeme, že vstupenky zostávajú platné aj na rok 2021, ďakujeme!)
Prajeme veľa zdravia hlavne!!!

Jozef Praženec
organizátor festivalu a jeho team

 

Dátum vyvesenia: 01.04.2020 | Dátum zvesenia: 24.05.2020