Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Lábsky Majáles je zrušený!

LÁBSKY MAJÁLES SA RUŠÍ❗️❌

Priatelia, máme pre Vás, ale aj pre nás organizátorov smutnú správu 😔 Po naozaj dôkladnom zvážení našej situácie Vám žiaľ musíme oznámiť, že sa Lábsky Majáles RUŠÍ ‼️

Po dvoch rokoch, kedy sme museli prekladať našu akciu kvôli pandemickým opatreniam, sme makali na tom aby sme to 21.mája vedeli naplno zorganizovať. Dva roky je však dlhá doba, kedy sa aj našim partnerom podujatia zmenila situácia a bez ich podpory nie je možné Lábsky Majáles usporiadať. Úprimne však veríme, že ťažko prefackaná kultúra sa znovu postaví pevne na nohy 🙌

Okrem iného sme posledný týždeň toto rozhodnutie zvažovali aj spolu s interpretmi, ktorí mali vystúpiť na LM a chceme sa im poďakovať za ich prístup a podporu nášho rozhodnutia.

Sme radi, že sa situácia s Covidom pre kultúru bude postupne aj na Slovensku zlepšovať a uvolňovať, ALE toto je však tiež prostredie kde nám úplne na 100% nikto nevie garantovať, že sa bude môcť plnohodnotne bez kapacitných a gastro obmedzení organizovať takéto veľké podujatie a tiež v ktorom z režimov už v máji. Tento typ akcie potrebuje svoj čas, minimálne polroka pred samotným termínom podujatia, preto aj toto hralo dôležitú rolu v našom rozhodnutí.

Na záver by sme radi poďakovali všetkým ľuďom, návštevníkom, partnerom, sponzorom, interpretom ktorí sa zúčastnili a ktorí aj pomohli k organizácií krásnych troch ročníkoch Lábskeho Majálesu. Ďakujeme veľmi pekne 🙏 Nikdy nehovor nikdy a preto uvidíme čo prinesie čas….

Posledné no nie menej dôležité poďakovanie patrí vedeniu obce Láb, zamestnancom OÚ, DHZ Láb a celkovo obyvateľom obce za výdatnú pomoc a prístup, a samozrejme aj celému Záhoriu, pretože práve do tohto regiónu sme sa snažili priniesť časť hudobno-festivalovej kultúry. 

Oznam pre vlastníkov lístkov: 

Vy, čo ste si kúpili lístky cez www.Predpredaj.sk : peniaze za kúpené lístky Vám budú vrátené od predpredaj.sk, kedy oni sami vás budú kontaktovať. Môžte im však aj napísať na info@predpredaj.sk

Vy, čo ste si kúpili zľavnené lístky priamo na OÚ v Lábe ich musíte fyzicky vrátiť na OÚ v Lábe od stredy 23.2.do 20.5., alebo nás môžte kontaktovať aj na labskymajales@gmail.com, kde v správe zanecháte tel.kontakt na vás a my sa s vami skontaktujeme.

Je nám to lúto a ďakujeme Vám za pochopenie ❤️ Toto rozhodnutie je definitívne.

Jozef Praženec a Team LM