Cesta: Úvod/Aktuality a oznamy » Kategória: Oznamy obce / Voľby prezidenta SR 2019

Voľby prezidenta SR 2019

Predseda NR SR Andrej Danko vyhlásil voľby prezidenta Slovenskej republiky a určil deň ich konania na sobotu 16. marca 2019. Ak ani jedem z kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky nezíska nadpolovičnú väčšinu platných hlasov oprávnených voličov určuje sa deň konania druhého kola volieb  na sobotu 30. marca 2019.  Obec má vytvorený jeden volebný okrsok.  Volebná miestnosť sa bude nachádzať v sobášnej miestnosti starého obecného úradu (vchod vedľa pošty).

informacia pre volica

vyhlasenie volieb

© OBEC LÁB, Obecný úrad Láb, Hlavná ulica č. 503/9, 900 67 Láb, 034 / 7790 333, starosta@obeclab.sk