Cesta: Úvod/Aktuality a oznamy » Kategória: Oznamy obce / UPOZORNENIE PRE OBYVATEĽOV OBCE

UPOZORNENIE PRE OBYVATEĽOV OBCE

Dôrazne upozorňujeme obyvateľov, aby nevhadzovali vlhčené obrúsky a iný odpad do WC.

Verejná kanalizácia nie je odpadkový kôš. Ak na toalete používate vlhčené hygienické obrúsky, škodíte životnému prostrediu aj rozpočtu obce. Najviac trpia čerpadlá, ktoré práve tieto materiály upchávajú a môžu spôsobiť až zadretie motora čerpadla a vážne ho poškodiť. Ak sa čerpadlo znehodnotí týmto materiálom, škoda sa šplhá do výšky niekoľko tisíc eur.  Vyhadzovaním vlhčených obrúskov do toalety riskujete aj upchatie vlastnej toalety, čo vás bude stáť nemalé peniaze za vyčistenie.

VLHČENÉ OBRÚSKY PATRIA DO ODPADKOVÉHO KOŠA.