Cesta: Úvod/Aktuality a oznamy » Kategória: Oznamy obce / Predaj ovocných stromov a kríkov

Predaj ovocných stromov a kríkov

Predajca ovocných stromčekov a kríkov, firma KIKA príde do našej obce vo štvrtok (8.4.2021) od 11:15 hod. do 12:00 hod. predávať na miestne trhovisko: ovocné stromy a kríky, a to jablone, hrušky, odolné slivky, ringloty, broskyne, nektárinky, marhule, čerešne, višne, ríbezle, odolné egreše - stromové a kríkové, rakytníky, brusnice, černice, arónie, maliny, jahody, čučoriedky, kiwi, rododendrony, magnólie, ruže kríkové a ťahavé, japonské javory, stolové hrozno, okrasné stromy a kríky, kamélie, hortenzie, orgovány a iné.