Cesta: Úvod/Aktuality a oznamy » Kategória: Oznamy obce / Názvy ulíc v obci

Názvy ulíc v obci

Oznamujeme občanom, že obecným zastupiteľstvom boli schválené názvy ulíc v obci Láb z dôvodu lepšej orientácie občanov a záchranných zložiek. Všeobecne záväzné nariadenie č.2/2017 o označovaní ulíc je platné od 1.1.2018. To znamená, že názvy ulíc je možné používať v osobnom aj úradnom styku. Prideľovanie orientačných čísiel domom v jednotlivých uliciach a následné zmeny adries sa budú vykonávať postupne podľa jednotlivých ulíc. Začne sa ulicami v nových lokalitách - Topoľová ulica, Lipová ulica .... Občanov budeme informovať o vykonaných zmenách na internetovej stránke obce, obecným rozhlasom a písomne. Následná výmena občianskeho preukazu z dôvodu zmeny adresy je bezplatná a možno ju vykonať po ukončení platnosti občianskeho preukazu na Okresnom riaditeľstve policajného zboru v Malackách. V prípade nejasností môžete volať pracovníčke obecného úradu Márii Lisej na 034/7790333 alebo napísať na maria.lisa@obeclab.sk .

Prosíme občanov o trpezlivosť pri prideľovaní nových orientačných čísiel domom a následnej zmene v centrálnej ohlasovni a registri adries.