Dobrovoľný hasičský zobr

Cesta: Úvod/Aktuality a oznamy » Kategória: Dobrovoľný hasičský zobr / Výročná členská schôdza 2017

Výročná členská schôdza 2017

Dňa 16.12.2017 sa v zasadačke hasičskej zbrojnice konala Výročná členská schôdza členov DHZ Láb. Na výročnej členskej schôdzi boli členovia oboznámení so Správou o hospodárení a správou o činnosti DHZ Láb za uplynulé obdobie.

Bol prijatý plán hlavných úloh na r. 2018 ako napríklad pokračovať v preškolovaní zásahového družstva,zúčasťnovať sa na cirkevných podujatiach v obci,usporiadať pohárové súťaže,poskytovať asistenčnú službu ,navštevovať družobný hasičský zbor Říčany u Brna a byť nápomocný Obecnému úradu.

Ďalej VČS vzala na vedomie správu o činnosti  za rok 2017,správu o Hospodárení 2017 ,príspevky z diskusie a zmenu štatutára.

Náša organizácia má 13 žien, 36 mužov z toho 17 zaradených do výjazdoveho družstva.

Velitel DHZO

© OBEC LÁB, Obecný úrad Láb, Hlavná ulica č. 503/9, 900 67 Láb, 034 / 7790 333, starosta@obeclab.sk