Prechod na úvodnú stránku | Prechod na spodné menu | Prechod na obsah | Prechod na aktuality
Obnova hesla | Registrácia

AKTUALITY A OZNAMY

Archív - všetky oznamy, aktuality, úradná tabuľa, podujatia

nové - správy pridané za posledné 3 dni

ATLANTÍDA Dom seniorov n.o.

 

Lekáreň - zatvorená

Lekáreň V.R.P. Zdravie v Lábe oznamuje občanom, že od 20. do 22. júla 2016 bude zatvorená.

Pripomienky k celoštátnym zmenám cestovných poriadkov

Informácia o možnosti zaslať požiadavky resp. pripomienky k cestovným poriadkom v rámci celoštátnych zmien cestovných poriadkov pre obdobie platnosti 2016/2017.

Svoje pripomienky posielajte do 19.8.2016 na adresu: jmartinovic@slovaklines.sk

../../galeria/pripomienky.jpg

 

 

MUDr. Nenovský - dovolenka

Obvodná ambulancia v Plaveckom Štvrtku MUDr. Nenovský oznamuje svojim pacientom, že v období od 13. do 27. júla 2016 nebude ordinovať z dôvodu čerpania dovolenky.

Zastupovať ho bude MUDr. Slobodová v Zohore:

Pondelok, utorok, štvrtok a piatok od 7:00 do 12:00 hod.

Streda od 12:00 do 17:00 hod.

Ponuka práce

Slovenská ochranná spoločnosť hľadá spoľahlivého pracovníka strážnej služby na trvalý pracovný pomer v objekte pri Zohore.

V prípade záujmu kontaktujte +421 907 889 422.

Diabetologické centrum - dovolenka

Diabetologické centrum doktorky Pavleovej v Malackách bude mať dovolenku od 11. júla do 5.augusta 2016. Zastupuje diabetologická ambulancia v nemocnici.

 

 

Svätomargitský hodový jarmok

Obecné zastupiteľstvo v Zohore Vás srdečne pozýva na Svätomargitský hodový jarmok, ktorý sa bude konať v sobotu 9. júla 2016 od 8:00 hodiny pred kultúrnym domom v Zohore a na ihrisku MC Motýlik. Čaká na vás občerstvenie a bohatý program. Viac o programe na informačnej tabuli pred Obecným úradom v Zohore ako aj na internetovej stránke obce Zohor. Tešíme sa na Vás!

 

jarmok

Marhule na zaváranie

Oznamujeme občanom, že vo štvrtok 30. júna o 8:00 hod. príde do našej obce súkromný podnikateľ predávať marhule na zaváranie v 15 kg balení za 15,00 EUR. Treba si priniesť debničku na výmenu.

Materská škola hľadá učiteľa/ku

Materská škola Láb príjme do zamestnania:

Učiteľ/ka materskej školy

Úväzok: 100 %

Dátum nástupu:01.09.2016

Požiadavky: Požadované kvalifikačné predpoklady a iné podmienky prijatia:

- úplné stredné odborné vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie v súlade s časťou I. v prílohe č. 1 Vyhlášky MŠ SR č. 437/2009 Z. z., ktorou sa ustanovujú kvalifikačné predpoklady a osobitné kvalifikačné požiadavky pre jednotlivé kategórie pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov v znení neskorších predpisov,

- bezúhonnosť,

- zdravotná spôsobilosť,

- ovládanie štátneho jazyka.

Zoznam požadovaných dokladov:

- žiadosť o prijatie do zamestnania,

- štruktúrovaný životopis,

- overené fotokópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní,

- písomný súhlas so spracovaním osobných údajov uchádzača na účely výberového konania

Písomnú žiadosť spolu s požadovanými dokladmi zašlite do 15.7.2016 na adresu: Materská škola Láb, č. 223, 900 67 Láb alebo na e-mailovú adresu: mslab@radiolan.sk. Uchádzači, ktorí spĺňajú všetky požiadavky, budú pozvaní na výberové konanie.

Bližšie informácie o pracovnom mieste poskytneme na tel. č. 034/7790336. Kontaktná osoba: Mgr. Miriam Vicenová, riaditeľka materskej školy

Postrek proti komárom

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) začína s postrekmi proti premnoženým komárom v najviac postihnutých oblastiach.  

V utorok 28. júna 2016 v čase od 8:00 do 9:00 hod. bude vykonaný postrek proti komárom v obci Láb. Obyvateľom touto činnosťou nehrozí žiadne nebezpečenstvo. Použité budú zdraviu neškodné prípravky a postupy na ničenie komárov. Aplikovaný roztok je v nízkej koncentrácii a rýchle sa rozkladá na neškodné látky. Neohrozuje preto ani ryby, plazy a obojživelníky, je neškodný aj k domácim zvieratám a šetrný je aj k necielenému hmyzu. 

Ponuka práce

Volkswagen Slovakia ponúka prácu pre stovky ľudí   Spoločnosť Volkswagen Slovakia sídliaca v Bratislave – Devínskej Novej Vsi hľadá stovky nových zamestnancov. Aktuálne má voľné desiatky pracovných pozícií pre absolventov aj odborníkov s praxou, vo výrobe aj v nevýrobných oblastiach. Neváhajte a využite príležitosť pracovať u najzamestnávateľa 2015, ktorý prináša stabilnú prácu a atraktívne podmienky tisíckam ľudí na Slovensku.   Z voľných pozícií vyberáme: Výrobní pracovníci pre montáž, lakovňu a karosáreň, kde je požadované ukončené stredoškolské vzdelanie. Maturita ani prax nie sú podmienkou. Všetci noví zamestnanci budú zaškolení. Dôležitá je chuť učiť sa a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke.   Pozície autoelektrikár, autoklampiar a autolakovník sú vhodné pre uchádzačov so stredoškolským vzdelaním v týchto odboroch. Práca je vhodná aj pre absolventov a maturita nie je podmienkou. Dôležitá je chuť ďalej sa vzdelávať a ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke.   Volkswagen Slovakia hľadá aj nástrojárov lisovacích foriem, výrobných pracovníkov pre obsluhu CNC stroja a údržbárov elektrotechnikov / mechanikov. Predchádzajúce podobné pracovné skúsenosti sú výhodou, ale nie podmienkou. Podmienkou je stredoškolské vzdelanie elektrotechnického alebo technického zamerania.  Po nastúpení absolvujú zamestnanci odborné školenia súvisiace s ich pracovnou pozíciou a budú mať možnosť pracovať s najmodernejšími výrobnými technológiami.  

Čítaj viac

Oznámenie plánovaných prác pre stavbu

Ilustračný obrázokOznámenie plánovaných prác pre stavbu  „Generálna oprava chráničky DN800 plynovodu CA PZZP  –  MŠP“,  ktorá sa bude nachádzať medzi obcou Láb  /ulica Drahy/ a POSPO Láb.

Čítaj viac

Ponuka práce v predajni Moja Samoška

Predajňa potravín Moja Samoška príjme do svojej prevádzky v Lábe predavačku/pokladníčku s nástupom ihneď.  Bližšie informácie Vám poskytnú priamo v predajni v Lábe.  

Oznámenie o zmene vo vývoze septikov

Dňa 11.2.2016 vyhlásila obec Láb výberové konanie na  predloženie ponúk týkajúcich sa zabezpečenia odvozu a likvidácie žúmp a septikov v obci Láb. Do výberového konania sa celkom prihlásili dve spoločnosti:  Ondrej Frišlovič,  Jakubov a LINA spol.  s r.o.,  Plavecký Štvrtok.

Ponuku spol.  LINA spol.  s.r.o.  vyhodnotila komisia ako ekonomicky najvýhodnejšiu.

Nové ceny za vývoz septikov platné od 1.4.2016 sú nasledovné:

  • do 5 m³ / 16,00 EUR
  • do 10 m³ / 26,00 EUR  

Zmluva so spoločnosťou LINA spol.  s r.o.  je podpísaná takým spôsobom,  že občania môžu požiadať o vývoz septiku aj inú oprávnenú osobu/spoločnosť.  O likvidácii takto vyvezených septikov na ČOV Láb sa musí vopred dohodnúť so spoločnosťou LINA spol.  s r.o.,  ktorá v zmysle zmluvy a z bezpečnostných a prevádzkových dôvodov jediná zodpovedá za objem likvidovaných splaškových odpadových vôd v jednotlivých dňoch.

Čítaj viac

Celodenný futbalový turnaj

Obecný športový klub Láb vás srdečne pozýva na celodenný futbalový turnaj hráčov prípravky a predprípravky o pohár starostu a obecného zastupiteľstva obce Láb, ktorý sa uskutoční v sobotu 25. júna 2016 od 9:00 hod. na futbalovom ihrisku v Lábe.

Pre všetkých návštevníkov bude pripravené bohaté občerstvenie a skvelé športové výkony.

 

Čiastkové zmeny cestovných poriadkov

Čiastkové zmeny cestovných poriadkov

Platí od 1. júla 2016 do 10. decembra 2016

 

Linka 106408 Malacky – Láb – Jablonové, Turecký Vrch

Spoj č.41(27) – s odchodom Plavecký Štvrtok,žel.st. o 19:15 hod. s príchodom  Láb,Vrbovec o 19:25 hod. zmenený na čas s odchodom Plavecký Štvrtok,žel.st. o 18:55 hod. s príchodom  Láb,Vrbovec o 19:05 hod.

Spoj č.51(X22) – s odchodom Plavecký Štvrtok,žel.st. o 20:15 hod. s príchodom  Láb,Vrbovec o 20:25 hod. zmenený na čas s odchodom Plavecký Štvrtok,žel.st. o 19:55 hod. s príchodom  Láb,Vrbovec o 20:05 hod.

 

 

 

 

 

Ponuka práce

EUROTRADE - SR a.s.  ponúka voľné pracovné miesta vhodnejšie pre mužov do firmy: - Plastic Omnium v Lozorne -  výroba palivových nádrží.  Ide o prevádzku,   kde sa pracuje v systéme denná-nočná-voľno-voľno. - Tower  (Malacky) -  zváranie a lisovanie plechov,  obsadzujú sa pozície:  pracovník na VZV a operátor výroby.  Ide o prevádzku, kde sa pracuje na 8 hod.  zmeny. Ak máte záujem o pracovnú ponuku,  môžete sa informovať telefonicky na čísle:  0905 594 302,  0948 420 850,  0915 572 185.

Oznam MUDr. Nenovského

Obvodná ambulancia v Plaveckom Štvrtku MUDr.  Nenovský oznamuje svojim pacientom,  že v pondelok 6.  júna 2016 nebude ordinovať z dôvodu choroby.   Zastupovať ho bude MUDr.  Slobodová od 7:00 do 12:00 hod.  v  Zohore.

Pracovné miesto v ZŠ Láb - učiteľ/ka pre nižšie sekundárne vzdelávanie

Základná škola Láb ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu učiteľ pre nižšie sekundárne vzdelávanie (2.  stupeň)  predmet:  anglický jazyk.

© Obecný úrad Láb, č. 503, 900 67 Láb, 034 / 7790 333, starosta@obeclab.sk